Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau „Taisyklės“) yra dokumentas tiek Pirkėjui, tiek Pardavėjui nustatantis bendras teises bei pareigas, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygas, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarką bei šalių atsakomybę.

Pirkėjas, pateikdamas užsakymą, patvirtina, kad sutinka tiek su Pirkimo Taisyklėmis, tiek su taikoma Privatumo politika. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas internetinėje parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, pateikęs asmens duomenis, susipažinęs su Taisyklėmis ir Privatumo politika, paspaudžia mygtuką “Pirkti”.

Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į pasikeitusias pardavimo aplinkybes bei teisės aktų nustatytus reikalavimus.

Prekių pirkimas

Išsirinkę norimą prekę, dėkite ją į krepšelį. Mažiausias kerpamas kiekis – 10 cm. Nurodoma kaina yra už 100 cm (1 m ) medžiagos.

Likutinės medžiagos žymimos pačiame pavadinime nurodant, kiek liko medžiagos ir tuomet jau kaina nurodoma bendra už visą likutį.

Prekės yra suruošiamos ir išsiunčiamos per 1-2 d.d. nuo pavedimo gavimo (kai bankinis pavedimas yra matomas bankinėse ataskaitose).

Atsiskaitymas už prekes

Atsiskaitoma bankiniu pavedimu. Suformavus užsakymą, Jums bus atsiųsta sąskaita su pavedimo duomenimis. Užsakytas medžiagas prašome apmokėti per 24 valandas. Jei užsakymas apmokėtas, bet norite jį atšaukti, atšaukimas yra galimas tik tuo atveju, jei medžiagos dar nėra sukirptos. Pinigai grąžinami Jums per 7d.d. iš grąžinamos sumos atminusuojant banko taikomus pervedimo mokesčius (iš Swed banko 0,29 cnt., iš kitų bankų – 0,41 cnt.).

Medžiagos nėra rezervuojamos ilgesniam laikui nei 1 diena. Likučiai, likučių rinkiniai nėra rezervuojami, būtinas apmokėjimas iš karto.

Jei už prekes moka kitas asmuo, BŪTINA pavedimo paskirtyje nurodyti užsakymo numerį arba užsakymą suformavusio asmens vardą ir pavardę.

Internetu rezervuota ir neapmokėta medžiaga Jums yra atidedama ne ilgiau nei vienai dienai, jei nėra atskiro susitarimo. Jei neatvykstate iš anksto sutartu laiku ir mūsų neinformuojate, rezervavimas automatiškai anuliuojamas ir kitą kartą prekės Jums nebus rezervuojamos be apmokėjimo.

Jei Jums yra reikalinga sąskaita-faktūra, prašome informuoti prieš išsiunčiant Jums užsakymą. Sąskaitos faktūros yra paruošiamos iš karto ir išsiunčiamos kartu su medžiagomis arba per 1 savaitę ir atsiunčiamos el. paštu.

Prekių grąžinimas

  1. Audiniai-Trikotažas įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus už atsiųstas prekes, jei jos yra su defektais (MEDŽIAGŲ/AUDINIŲ KRAŠTAI SU SKYLUTĖMIS AR KLIJŲ JUOSTĄ APIE 5-10 CM NUO KRAŠTO NĖRA LAIKOMI DEFEKTAIS. NURODYDAMI MEDŽIAGOS PLOTĮ, MES JAU PATYS ATIMAME ŠIŲ KRAŠTŲ PLOTĮ IR MEDŽIAGOS APRAŠYME PATEIKIAME JAU TĄ PLOTĮ, KURIS YRA NAUDOJAMAS IR TINKAMAS GAMYBAI), arba pakeisti jas į tą pačią kokybišką prekę arba į atitinkamos vertės kitą prekę. Kokybiškos prekės dėl nepatikusios faktūros ar spalvos* negali būti grąžinamos, nebent sutartume abiems pusėms priimtiną variantą.
2. Pinigai grąžinami per 7 d.d., pervedant juos į sąskaitą, iš kurios buvo darytas mokėjimas.  Negrąžinami pinigai už tas prekes, kurios buvo pirktos ne iš www.audiniai-trikotažas.com, arba kurios tyčia ar dėl neatsargumo buvo sugadintos (paveiktos cheminėmis medžiagomis, atvira ugnimi, aukšta temperatūra, aštriais daiktais ir kt.), arba jeigu buvo pažeistos prekės naudojimo ar saugojimo taisyklės, arba prekės naudotos netinkamai ar ne pagal paskirtį. Grąžinama suma yra be siuntimo mokesčio, t.y. grąžinama tik prekės vertė.
3. Jei gauta prekė yra su defektais arba gautas ne tas produktas, kurį klientas užsakė, išsiuntus grąžinamą prekę, nedelsiant reikia informuoti el. paštu.
  2. Prekė gali būti grąžinama TIK Lietuvos Paštu arba Omniva paštomatu.

*Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva gali šiek tiek skirtis nuo realių prekių spalvų. REKOMENDUOJAME SPALVAS PAPILDOMAI TIKRINTI KOMPIUTERIU.

MEDŽIAGŲ PRIEŽIŪRA

Medžiagų skalbimas turi labai didelę reikšmę. Labai dažnai ne medžiaga būna nekokybiška, bet blogai parinkta temperatūra ar skalbimo priemonė.

Visas medžiagas rekomenduojame tausoti skalbiant ne aukštesnėje nei 30 laipsnių temperatūroje. Griežtai rekomenduojame nenaudoti džiovyklės.

Skalbimo priemonės irgi turi skirtingą poveikį medžiagoms. Todėl būtina įsitikint, ar Jūsų naudojama skalbimo priemonė yra draugiška medžiagos sudėtiniams pluoštams. Esame pastebėję, kad dažnai skysti plovikliai ir minkštikliai būna nedraugiški medžiagoms. Todėl griežtai rekomenduojame skystų priemonių nenaudoti. Paprasti skalbimo milteliai puikiai tinka.

Rekomenduojame išrūšiuoti skirtingus drabužius ir pvz. džinsų ar kitų grubesnės faktūros drabužių nemaišyti su lengvu ir minkštu trikotažu.

Rekomenduojame išrūšiuoti drabužius spalviškai ir neskalbti šviesių medžiagų su tamsiomis arba naudoti spalvų servetėles.

Prieš skalbiant, drabužius reikia išversti į blogąją pusę.

Jei pastebėjote, kad medžiaga burbuliuojasi, dažo, nusiplauna spauda, būtinai informuokite mus, kas galėtume papildomai ištestuoti medžiagą.

Gražių darbų! ❤

————————————————————–

Audiniai-Trikotažas yra draugiški, tad dėl visų kilusių klausimų ir problemų iš karto kreipkitės el. paštu: agne.daneleviciute@gmail.com